Нанков: ГЕРБ ще продължи санирането и с къщите
ГЕРБ ще продължи санирането с нова национална стратегия, която ще обхване и къщите, освен панелните блокове. Това заяви в профила си във Facebook лидерът на листата на ГЕРБ за Ловеч Николай Нанков.
Целта е тя да подкрепи живеещите и в по-малки обитаеми места.
„ А и хората знаят – съперниците ни разчитат на говоренето, ние от ГЕРБ работим и изпълняваме обещанията си “, акцентира Нанков.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




