ГЕРБ с коментар след оттеглянето на кмета на Стара Загора от ръководството
ГЕРБ с коментар след отдръпването на кмета на Стара Загора от управлението на партията.
" Приемаме решението на Живко Тодоров като персонален акт на отговорност. Той е един от най-успешните кметове на ГЕРБ и в взаимната ни работа сме създали доста за Стара Загора ", гласи позиция на партията.
ГЕРБ направи разбор къде са сбъркали и какво би трябвало да подобрим в работата си, показват от партията на Бойко Борисов.
" Приемаме решението на Живко Тодоров като персонален акт на отговорност. Той е един от най-успешните кметове на ГЕРБ и в взаимната ни работа сме създали доста за Стара Загора ", гласи позиция на партията.
ГЕРБ направи разбор къде са сбъркали и какво би трябвало да подобрим в работата си, показват от партията на Бойко Борисов.
Източник: zonanews.bg
КОМЕНТАРИ




