ГЕРБ с коментар след оттеглянето на кмета на Стара Загора

...
ГЕРБ с коментар след оттеглянето на кмета на Стара Загора
Коментари Харесай

ГЕРБ с коментар след оттеглянето на кмета на Стара Загора от ръководството

ГЕРБ с коментар след отдръпването на кмета на Стара Загора от управлението на партията.

" Приемаме решението на Живко Тодоров като персонален акт на отговорност. Той е един от най-успешните кметове на ГЕРБ и в взаимната ни работа сме създали доста за Стара Загора ", гласи позиция на партията.

ГЕРБ направи разбор къде са сбъркали и какво би трябвало да подобрим в работата си, показват от партията на Бойко Борисов.
 
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР