ГЕРБ бяга от отговорност да състави правителство с първия мандат.

...
ГЕРБ бяга от отговорност да състави правителство с първия мандат.
Коментари Харесай

Йордан Иванов, ДБ: ГЕРБ бяга от отговорност да състави правителство

ГЕРБ бяга от отговорност да сформира държавно управление с първия мандат. Докато гласоподават евроатлантически с нас, вадят от другия ръкав на Бойко Борисов друго болшинство – ГЕРБ, Движение за права и свободи и Българска социалистическа партия “. Това сподели в изявление за BTV„ Тази заран “ Йордан Иванов, народен представител от „ Демократична България “.



По думите му президентът Румен Радев е прав да бави консултациите и връчването на първия мандат, с цел да има договаряния за поддръжка за постоянен кабинет. Липсва усилието на ГЕРБ да употребяват това време, с цел да търсят болшинство, употребяват го, с цел да прокарат скандални промени в Изборния кодекс, добави депутатът от Демократична България.

Иванов е безапелационен, че ГЕРБ, Българска социалистическа партия и Движение за права и свободи трансформират Изборния кодекс поради себе си, не поради жителите.
Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР