Директор в Локо Пд хвърли оставка след 2 месеца на поста
Георги Величков пое поста в края на месец март
Изпълнителният шеф на Локомотив (Пловдив) Георги Величков подаде оставка, оповестиха в публично изказване от футболния клуб.
От " Лаута " прецизираха, че управлението на " черно-белите " приема решението с почитание и показва своята признателност за положения труд, професионализъм и отдаденост през интервала на взаимната работа.
" Пожелаваме на Георги Величков здраве, триумфи и задоволство във всички бъдещи инициативи ", написаха от Локомотив.
Припомняме, че Величков пое поста в края на месец март след отдръпването на Тома Цилев от Локо Пд.
Изпълнителният шеф на Локомотив (Пловдив) Георги Величков подаде оставка, оповестиха в публично изказване от футболния клуб.
От " Лаута " прецизираха, че управлението на " черно-белите " приема решението с почитание и показва своята признателност за положения труд, професионализъм и отдаденост през интервала на взаимната работа.
" Пожелаваме на Георги Величков здраве, триумфи и задоволство във всички бъдещи инициативи ", написаха от Локомотив.
Припомняме, че Величков пое поста в края на месец март след отдръпването на Тома Цилев от Локо Пд.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




