Георги Величков пое поста в края на месец март Изпълнителният

...
Георги Величков пое поста в края на месец март Изпълнителният
Коментари Харесай

Директор в Локо Пд хвърли оставка след 2 месеца на поста

Георги Величков пое поста в края на месец март
Изпълнителният шеф на Локомотив (Пловдив) Георги Величков подаде оставка, оповестиха в публично изказване от футболния клуб.

От " Лаута " прецизираха, че управлението на " черно-белите " приема решението с почитание и показва своята признателност за положения труд, професионализъм и отдаденост през интервала на взаимната работа.

" Пожелаваме на Георги Величков здраве, триумфи и задоволство във всички бъдещи инициативи ", написаха от Локомотив.

Припомняме, че Величков пое поста в края на месец март след отдръпването на Тома Цилев от Локо Пд.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР