Георги Радев – синът на президентът Румен Радев, на 17

...
Георги Радев – синът на президентът Румен Радев, на 17
Коментари Харесай

Синът на Румен Радев стана футболист на ЦСКА

Георги Радев – синът на президентът Румен Радев , на 17 септември навърши 18 години. Пълнолетието си наследникът на президента отпразнува със своите съотборници от ЦСКА. От началото на тази година дванадесетокласникът Георги тихомълком е минал в елитния младежки клуб на „ алените “.

Преди това той тренираше в софийския „ Барокко спорт “, където бе измежду най-изявените имена.

Радев-младши към този момент е записал няколко мача с алената фланелка, само че татко му не е бил видян на трибуните. Той от дълго време има упоритости да играе при армейците и от юношеския тим да направи трансфер при мъжете.

Очевидно Георги се вписва чудесно в тима, вижда се от фотосите на младежите в обществените мрежи, на които пируват в съблекалните на стадионите след победни мачове. 18-годишният Георги ще би трябвало да внимава дали пази положително държание, защото на няколко пъти се забърква в кавги поради буйния си манталитет. Последният случай е от февруари тази година, когато Радев-младши беше сгащен на незаконен ваучър в пицария в София по време на противоепидемичните ограничения, забраняващи работата на заведенията, написа „ Ретро “.

Наложи се полиция да разтури джумбарето, откакто младежите почнали да подвигат мощен звук и да замерят минувачи от покрива на пицарията. Заради изказванието на президента, че казусът е мощно пресилен, тогава един от бащата на присъствалите младежи изригна с ядосан пост.

„ Откъде съм наясно, че лъжете ли – доста просто! Моят заварен наследник беше съученик с тотално изоставеното от вас момче и беше на същия този ваучър (Моят заварен наследник към този момент си понася следствията. А вашият?).

 

Но дано се върнем малко обратно – детето ви малтретираше всички в учебно заведение, но в никакъв случай не беше наказван. Защо ли? Сигурен съм, че той не е неприятно момче, даже съм чувал, че е доста интелигентен, само че вие явно нямате никакъв надзор над него, не ви интересува, и евентуално в никакъв случай не сте му споделили две същински бащински думи. Жалко! “, написа Васил Русев на Румен Радев.

Припомняме, че през 2019 година Георги беше забъркан в пердах в столична дискотека сред две момчешки компании, поради спор за момиче. Името му беше обвързвано с случай и през 2017 година, когато група седмокласници нахлупи в класна стая на 5-и клас в столичното 38-о учебно заведение и нападнали по-малък от тях възпитаник.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР