ОФИЦИАЛНО: Кабаков ще свири Лудогорец - ЦСКА
Георги Кабаков отонов ще свири огромното дерби Лудогорец - ЦСКА. Пловдивският топрефер и бригадата му управляваха сполучливо и предния конфликт сред двата тима на " Българска войска ", извоюван от първенците с 1:0.
ЕТО И ВСИЧКИ НАРЯДИ ЗА КРЪГА:
19 май 2023 година, петък, 17:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Арда Кърджали 1924
Горско стопанство: Георги Милков Гинчев АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Михаел Петков Павлов ВАР: Ивайло Красимиров Ненков АВАР: Георги Любомиров Минев
СН: Стефан Апостолов Апостолов
19 май 2023 година, петък, 19:15 ч.
ПФК Ботев АД - ФК Локомотив 1929
Горско стопанство: Петър Георгиев Кузев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Васил Петров Минев ВАР: Драгомир Димитров Драганов АВАР: Димо Дамянов Вълчев
СН: Валентин Желев Добрев
20 май 2023 година, събота, 17:30 ч.
ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948
Горско стопанство: Иво Венциславов Андреев АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Владимир Ангелов Велев
СН: Георги Крумов Виделов
20 май 2023 година, събота, 20:15 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
Горско стопанство: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Георги Милков Гинчев ВАР: Владимир Вълков Вълков АВАР: Дениз Пиринов Соколов
СН: Мартин Живков Богдев
21 май 2023 година, неделя, 17:45 ч.
ПФК Септември Сф - Футболен Клуб Пирин АД
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева ВАР: Кристиян Николов Колев АВАР: Светослав Колев Енчев
СН: Ичко Лозев Лозев
21 май 2023 година, неделя, 20:00 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Левски
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Георги Димитров Давидов АВАР: Георги Йорданов Дойнов
СН: Георги Василев Йорданов
22 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
Спартак 1918 - ФК Хебър 1918
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Димитър Добромиров Димитров АС2: Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Никифор Деянов Велков
СН: Ахмед Яшар Ахмед
22 май 2023 година, понеделник, 20:15 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Васимир Маруан Ел-Хатиб АВАР: Драгомир Руменов Милев
СН: Иван Захариев Вълчев
ЕТО И ВСИЧКИ НАРЯДИ ЗА КРЪГА:
19 май 2023 година, петък, 17:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Арда Кърджали 1924
Горско стопанство: Георги Милков Гинчев АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Михаел Петков Павлов ВАР: Ивайло Красимиров Ненков АВАР: Георги Любомиров Минев
СН: Стефан Апостолов Апостолов
19 май 2023 година, петък, 19:15 ч.
ПФК Ботев АД - ФК Локомотив 1929
Горско стопанство: Петър Георгиев Кузев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Васил Петров Минев ВАР: Драгомир Димитров Драганов АВАР: Димо Дамянов Вълчев
СН: Валентин Желев Добрев
20 май 2023 година, събота, 17:30 ч.
ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948
Горско стопанство: Иво Венциславов Андреев АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Владимир Ангелов Велев
СН: Георги Крумов Виделов
20 май 2023 година, събота, 20:15 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
Горско стопанство: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Георги Милков Гинчев ВАР: Владимир Вълков Вълков АВАР: Дениз Пиринов Соколов
СН: Мартин Живков Богдев
21 май 2023 година, неделя, 17:45 ч.
ПФК Септември Сф - Футболен Клуб Пирин АД
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева ВАР: Кристиян Николов Колев АВАР: Светослав Колев Енчев
СН: Ичко Лозев Лозев
21 май 2023 година, неделя, 20:00 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Левски
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Георги Димитров Давидов АВАР: Георги Йорданов Дойнов
СН: Георги Василев Йорданов
22 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
Спартак 1918 - ФК Хебър 1918
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Димитър Добромиров Димитров АС2: Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Никифор Деянов Велков
СН: Ахмед Яшар Ахмед
22 май 2023 година, понеделник, 20:15 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Васимир Маруан Ел-Хатиб АВАР: Драгомир Руменов Милев
СН: Иван Захариев Вълчев
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ