Генерал Мохсен Резаи от КСИР: На корабите на САЩ няма

...
Генерал Мохсен Резаи от КСИР: На корабите на САЩ няма
Коментари Харесай

Иран: За корабите на САЩ няма място в Персийския залив

Генерал Мохсен Резаи от КСИР: На корабите на Съединени американски щати няма място в Персийския залив.

[В момента се приказва за преустановяване на огъня. Какво е вашето мнение по отношение на примирието и възможното затваряне на Ормузкия проток от Иран?]

„ Проливът Ормуз няма да бъде отворен. Нито един американски транспортен съд няма право да влиза в Персийския залив. Присъствието на Съединени американски щати в Персийския залив е главната причина за неустойчивостта през последните петдесет години. Без изтеглянето на американските сили от Персийския залив и без предаването на контрола над пролива Ормуз е невероятно да осигурим сигурността в страната. Войната е в нашите ръце и ние сме подготвени за нея. Преди всичко би трябвало да реализираме отплата от Съединени американски щати за всичко, което ни беше породено. “
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР