Гърция победи Косово с 2:0 в срещата между двата тима

...

Гърция спечели своята група в Лигата на нациите

Гърция победи Косово с 2:0 в срещата сред двата отбора от 4-тия кръг в група 2 от Лига " С " на Лигата на нациите. Това бе четвърти следващ триумф за южните ни съседи, които по този метод си подсигуряваха спечелването на своята група, защото към този момент няма и теоритичен късмет да бъдат свалени от върха.

Домакините на стадион " Пантесалико " във Волос обаче трябваше много да се потрудят, с цел да вземат трите точки. Успехът им пристигна в края на мача. Първо откри резултата с глава в 71-вата минута, а дълоко в добавеното време в 99-ата минута бе изведен в наказателното поле и означи за крайното 2:0.

Така Гърция събра актив от 12 точки и е отпред в класирането, до момента в който Косово остава на 2-рото място с 6 точки.