Галатасарай завърши наравно 2:2 при гостуването си на Жалгирис в

...

Евентуалните съперници на Лудогорец врътнаха 2:2

Галатасарай приключи наедно 2:2 при гостуването си на Жалгирис в първи мач от втория квалификационен кръг от Шампионската лига.

Отборът от Вилнюс изненадващо поведе в резултата в 48-ата минута след попадение на Матиас Ойевуси, само че турският гранд направи бърз поврат с попадения на Абдюлкерим Бардакджъ и Халил Дервишоглу надлежно в 75-ата и 78-ата минута на срещата.

В спомагателното време Донатас Казлаускас се разписа за крайното 2:2. Голмайсторът получи втори жълт и червен картон, а Жалгирис приключи с 10 футболисти.

Срещата-реванш сред двата тима ще се организира на 2 август в Истанбул. Победителят от тази дуел ще играе против спечелилия от конфликта сред Лудогорец и Олимпия Любляна в третия квалификационен кръг на Шампионската лига.
Източник: novsport.com