Габриел Жезус обеща да направи отбелязването на голове свой приоритет,

...

Габриел Жезус от Арсенал казва, че ще „промени начина на мислене“ в опит да вкарва повече голове

Габриел Жезус даде обещание да направи отбелязването на голове собствен приоритет, откакто въодушеви Арсенал да победи с 2-1 против Нотингам Форест.

Бразилският нападател, който се отърси от травма в коляното, с цел да играе в мача, откри резултата в 65-ата минута и по-късно вкара втори за Букайо Сака седем минути по-късно.

Исус имаше въпроси от него, откакто вкара 19 гола в 56 мача във всички надпревари след прехвърлянето му за £45 милиона от Манчестър Сити през лятото на 2022 година, само че той беше креативна мощ, регистрирайки 12 асистенции през това време.

26-годишният -old, който е вкарал общо 73 гола във Висшата лига, в този момент желае да се концентрира върху прибавянето към тази статистика.

„ Понякога всичко е обвързвано с статистика и от време на време всичко е обвързвано с гледане на мача “, сподели той. „ Хайде, хайде.

„ Ако гледате мача, ще ме видите по какъв начин играя… Близо съм до 100 във Висшата лига – това не е елементарно.

„ След това в в Шампионската лига въвеждам доста, в националн...