Габриел даде преднина на своя отбор след само 11 минути,

...

ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Това е зашеметяваща игра за Gabriels, но трима атакуващи таланти на Арсенал млъкват... и Рой Ходжсън споделя оценка с пет флопа на своя страна

Габриел даде преднина на своя тим след единствено 11 минути, преди да принуди Дийн Хендерсън да завърти топката в личната си мрежа, с цел да удвои преимуществото си преди почивката.

През второто полувреме Леандро Тросард постави завършек на личния си изсъхнал интервал пред вратата, с цел да направи 3-0, преди Габриел Мартинели да вкара късен гол от пейката, с цел да увенчае безмилостния удар на топчиите.

Исан Хан от Mail Sport оцени двете страни.

Ето по какъв начин се оправят...

Арсенал се върна във форма с победа с 5-0 над нещастния Кристъл Палас на Емирейтс

Вашият браузър не поддържа iframes.

АРСЕНАЛ (4-3-3):

Дейвид Рая – 6

Запази чиста мрежа и беше бърз в разпределението откъм гърба. Даде топката на Джеферсън Лерма след 33 минути, само че...