Футболният национал Станислав Иванов ще отпътува за САЩ в добро

...
Футболният национал Станислав Иванов ще отпътува за САЩ в добро
Коментари Харесай

Стаси заминава за САЩ в чудесно настроение и специален подарък

Футболният национал Станислав Иванов ще отпътува за Съединени американски щати в положително въодушевление след триумф в дуел на дребни малки врати. Часове преди да се причисли към новия си отбор от МЛС Чикаго Файър Стаси игра за тима на Кирил Евтимов. Бургазлията и съотборниците му изпратиха уместно за страната на неограничените благоприятни условия някогашния състезател на Левски с красива победа.

21-годишният футболен гений показва големия си капацитет и на дребния терен. На няколко пъти Иванов отчая съперника с атрактивни и майсторски отигравания. Двамата с Кирил осъществиха по три гола за крайния триумф на тима.

Доволен от отличното показване Евтимов награди Стаси с бутилки българско вино "Бургозоне ", които да вършат компания на габровеца през първите му дни зад океана.

 Станислав Иванов
източник: Gong
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР