Футболните тимове на Рен и Лил не успяха да излъчат

...

Без победител в срещата "Рен" - "Лил"

Футболните отбори на " Рен " и " Лил " не съумяха да излъчат победител в мача от 6-ия кръг на френската Лига 1. Двата тима приключиха 1:1, което усили отрицателната им статистика.

Домакините от " Рен " са без триумф в четвърти следващ мач след загубата от " Ница " и равенствата с " Брест " и " Селик " в първия кръг на груповата фаза в Лига Европа.

" Лил " пък продължава да се показва нерешително като посетител. Тимът не побеждавал на непознат терен от 31 март 2019 година, когато реализира триумф против " Нант " с 3:2.

Първото полувреме мина без попадения. Нулите на таблото бяха изменени при започване на втората част. Нанитамо Иконе от " Лил " смълча трибуните, като означи в 46-ата минута.

От " Рен " дадоха отговор с напън и точната промяна. Адриен Уну влезе на мястото на Ромейн дел Кастильо и с първото си допиране скочи в прегръдките на своите съотборници. Той означи за 1:1 в 68-ата минута след асистенция на Траоре.

Спечелената точка обезпечи третото място в класирането на " Рен ". " Лил " пък е пети.

От 22:00 ч. директно по RING ще бъде излъчено дербито на кръга сред " Олимпик " Лион и " Пари Сен Жермен ".
Източник: btvnovinite.bg