Футболната суперзвезда Лионел Меси направи вълнуващ дебют за отбора на

...

Меси вкара страхотен гол в дебюта си за Интер

Футболната суперзвезда Лионел Меси направи трогателен дебют за тима на Интер (Маями) от американската Мейджър Лийг Сокър.

Той означи победния гол за триумфа на Интер Маями против мексиканския Крус Асул с 2:1 във Форт Лодърдейл (Флорида) в среща от груповата фаза на Купата на Лигите, в която вземат участие тимове от Мейджър Лийг Сокър и мексиканското състезание.
 Ясно е по кое време Меси ще дебютира за Интер (Маями)

Тата Мартино с решение

Меси влезе като запаса в 54-ата минута и получи капитанската лента. Той бе фаулиран пред наказателното поле на противника в добавеното време на дуела и осъществя победното попадение в 94-ата минута, пращайки топката в горния ляв ъгъл на вратата на Крус Асул.

След гола Лионел Меси изтича край страничната линия, с цел да го отпразнува със синовете и фамилията си. Победата за Интер Маями бе първа от 23 май насам