Футболната асоциация на Англия (ФА) стартира дисциплинарна процедура срещу Астън

...

На Острова: ФА погна Брентфорд и Вила

Футболната асоциация на Англия (ФА) започва дисциплинарна процедура против Астън Вила и Брентфорд в резултат на случаите, съпътствали мача посред им от Висшата лига.

Вила завоюва с 2:1 след поврат, като Оли Уоткинс заби победното попадение в 85-ата минута. В резултат на празненствата стана меле, а настрана от това бяха изгонени Бен Мий от Брентфорд и Бубакар Камара от Вила.

Съдиите раздадоха 10 жълти картона с изключение на алените, като глобени бяха даже двамата мениджъри. Томас Франк от Брентфорд бе осъден поради оборване на глобата против Мий, а Унай Емери от Астън Вила - поради влизане на терена.

" Беше вманиачен мач и нещата ескалираха след гола ми. Не става въпрос за пренебрежение от моя страна към всички почитатели на Брентфорд, само че имаше един човек, който цялостен мач ме наскърбяваше. Стори ми се редно да чествам точно пред него. Това бе ориентирано към него и бе причина за реакциите в последните 15 минути ", сподели за " Скай Спортс " Уоткинс, който бе подсилен от клуба.
Източник: novsport.com