ФутболМениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг потвърди, че Расмус

...

Спорт в неделя: Юнайтед се изправя срещу Ливърпул за ФА Къп; Роскомън се изправя срещу Кери

Футбол

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик загар Хаг удостовери, че Расмус Хойлунд, Хари Магуайър и Аарон Уан-Бисака евентуално ще се завърнат за четвъртфиналния си конфликт против ФА Къп Ливърпул този следобяд.

Състезанието остава единствената вяра на Юнайтед за сребро този сезон.

Началото на този мач е в 15:30.

На друго място, Челси водят Лестър Сити с 2-0 в ранните стадии на последните си осми мача на Стамфорд Бридж.

__________________________

Има единствено един мач във Висшата лига този следобяд.

Астън Вила гостува на Уест Хем, където преди малко стартира. Гостите влязоха в този мач четвърти в таблицата, с две точки пред Тотнъм.

GAA

Роскомън приема Кери в първа дивизия на Националната футболна лига Алианц този следобяд.

Те са в ранните стадии на първото полувреме в Dr Hyde Park, като домакините се стремят да запазят очакванията си за оцеляване.

На други места мачът сред Mayo стартира в 15:45 и Дери в Касълбар.