Футболистите на запазиха лидерската си позиция в Трета лига –

...

Светкавица се задържа на върха в класирането

Футболистите на резервираха лидерската си позиция в Трета лига – Североизточна аматьорска група след следващата си победа с 4:0 над новака Спортист 2011 (Генерал Тошево). Домакините, макар огромното им предпочитание най-малко за непълен триумф в домашна конюнктура, не можаха да материализират няколкото преференциални положения при започване на мача.

" Мълниеносците " последователно се нанесоха в игралното поле на Спортист и резултатите не закъсняха. Никола Василев, Любомир Михалев и Николай Илиев превзеха вратата на и в края на първата част гостите водеха с класическото 3:0. През втората част, високото движение на игра поспадна. Двата отбора се задържаха повече в централната част на терена и при първа опция контраатакуваха. При една от тях гостите още веднъж превзеха вратата на домакините с точното попадение на Любомир Михалев, оформил крайното 4:0.

Салим Салим – Шумен
Североизточна Трета лига 5 кръг, събота 12 септември  Спортист (Ген. Тошево) 0:4краен резулат  Светкавица (Търговище)