Футболистите на Рома и Лудогорец се радват на страхотна атмосфера

...

Страхотна атмосфера на Олимпико за Рома - Лудогорец

Футболистите на Рома и Лудогорец се радват на страхотна атмосфера по трибуните на " Олимпико ". Тифозите на римските " вълци ", които са изпълнили съвсем до краен лимит потенциала на спортното оборудване, поддържат шумно своите любимци.
 Рома 0:1 Лудогорец, снаряд на Рик поведе Рома 0:1 Лудогорец, снаряд на Рик поведе " орлите "
Двата тима играят решителен мач за второто място в група С на Лига Европа, което дава право на присъединяване в идната фаза на шампионата. Третият тим ще би трябвало да се задоволи с присъединяване в третия по мощ европейски клубен шампионат - Лига на конференциите.

След края на първото полувреме българският първенец наподобява по-близо до втората позиция, откакто води с 1:0 след страховит гол на Рик Джонатан в 42-рата минута. Дори при еднакъв резултат, " орлите " ще имат преимущество пред своя противник, защото го победиха в Разград с 2:1.

Снимка: startphoto.bg