Футболистите на Пирин получиха по две заплати преди Коледа. Орлетата

...
Футболистите на Пирин получиха по две заплати преди Коледа. Орлетата
Коментари Харесай

Коледни подаръци в Пирин

Футболистите на Пирин получиха по две заплати преди Коледа. " Орлетата " взеха месечните си хонорари за септември и октомври, а на 28 декември ще получат и тези за ноември.

Играчите на Милен Радуканов имат да вземат и по 9 награди. Кметът на Благоевград Атанас Камбитов увери, че и те ще бъдат изчистени.

Плащанията станаха вероятни с помощта на парите, които клубът получи като " такса взаимност " от УЕФА поради миналогодишното присъединяване на Лудогорец в групите на Шампионската лига.

След есенния дял орлетата бяха напуснати от двама играчи - вратаря Благой Макенджиев и централния бранител Стилиян Николов. Първият отиде в Черно море, а вторият - в Септември София. Клубът се раздели и с нападателя Даниел Младенов, който през есента бе изваден от първия тим. Все още не е ясно дали ще има и други, които ще си тръгнат от Пирин, написа " Тема Спорт ".
Първа лига 20 кръг, понеделник 11 декември  Пирин (Благоевград) 0:2краен резулат  Лудогорец
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР