Футболистите на „Ботев“ (Криводол) постигнаха шеста поредна победа с 4:2

...

Ботев /Криводол/ с шеста поредна победа, Околчица /Моравица/ загуби от Монолит

Футболистите на „ Ботев “ (Криводол) реализираха шеста поредна победа с 4:2 вкъщи против коравия отбор на „ Скала 2015 “ (Оселна). С два гола се отличи опитният плеймейкър Борис Петков, а по един път вкараха Благовест Ценов и Боян Йотов. Попаденията за гостите осъществиха Дилян Манолов и Петьо Каменов през второто полувреме.
„ Монолит “ (Манастирище) победи като хазаин „ Околчица “ (Моравица) с 3:1 и най-малко краткотрайно излезе на второ място във краткотрайното класиране във Врачанската регионална група. Двубоят, който се игра на стадиона в Краводер, бе от 15-ия кръг на шампионата в районната четвърта дивизия. На два пъти прецизен за домакините бе голмайсторът на отбора Георги Иванов, а един път се разписа Стоян Стоянов. Почетното попадение за гостите означи след почивката новото попълнение в тима на моравчани Ангел Петров.
В другите две срещи, които се играха през вчерашния ден, „ Искър 1923 “ (Роман) и „ Манастирище “ приключиха наедно - 1:1, а „ Ботев “ (Рогозен) разгроми с 10:0 „ Балкански “ (Михайлово).
Днес са останалите два мача от кръга. От 15.30 часа ОФК „ Локомотив “ (Мездра) гостува на новака в групата „ Септември 98 “ (Гложене), а водачът „ Огоста “ (Хайредин) приема „ Миньор 2017 “ (Згориград). „ Ботев “ (Бърдарски геран) по стратегия почива.
Преди тези дуели отпред в класирането е „ Огоста “ (Хайредин) с 33 точки, пред „ Монолит “ (Манастирище) с 31 г, ОФК „ Локомотив “ (Мездра) и „ Ботев “ (Криводол) с по 28 г Пета е „ Околчица “ (Моравица) с 25 т, а шесто-седмо място разделят „ Манастирище “ и „ Скала 2015 “ (Оселна) с по 24 т.
Източник: bulnews.bg