Футболист на Лудогорец не се е разписвал във вратата на

...

Лудогорец вече 330 минути няма гол срещу “червените”

Футболист на Лудогорец не се е разписвал във вратата на ЦСКА-София от 330 минути насам. Разградчани не стигнаха до попадение в последните три конфликта във всички шампионати. Последният им гол бе в турнирния дуел на 6 декември 2018 година при 1:1. Тогава Клаудиу Кешеру откри резултата в 29-ата минута, а Кирил Десподов изравни в 67-ата. От попадението на Лудогорец са минали тъкмо 330 минути или 5 часа и половина.

На 3 април тази година ЦСКА-София тотално надигра разградчани и ги победи с 1:0 за Купата на България. Автор на гола бе Рубен Пинто. Двете турнирни срещи до края на сезона пък приключиха 0:0 - в Разград на 6 април и на “Армията” на 11 май. В дуела на “Лудогорец Арена” “червените” направиха три пропуща от чисти позиции още в първите минути.