Футболист на футболистите за сезон 2017/2018 не принадлежи към състава

...

Неделев съветва: Младите да бъдат големи спортисти, но и личности

Футболист на футболистите за сезон 2017/2018 не принадлежи към състава нито на първия, нито на втория, нито пък на третия отбор в класирането на Първа лига. Не е и част от отбора на спечелилите в шампионата за Купата на България.

За номер едно през сезона бе отличен водачът на пловдивския Ботев - Тодор Неделев.

Снимка 357792
Източник:

Освен скъпата статуетка, състезателят на " канарчетата " получи и специфична картина.

Ето какво сподели той:

" Искам да благодаря на всички, които са ми дали своят вот доверие. За мен това е огромно самопризнание.

Мартин Камбуров: Дано някой ден подобря върха на Петър Жеков
Камбуров: Дано някой ден подобря върха на Петър Жеков

" Пожелавам на всички само да са здрави "

Трябва обаче да подчертая, че значително статуетката е заслуга на всички мои съотборници и треньора ни. Неслучайно той също беше отличен.

Желая на младите състезатели да реализират нови и нови върхове и на първо място останало да бъдат огромни спортисти, само че и огромни персони. Благодаря ".

Георги Петков: Нека младите гении се стараят всеки ден, с цел да може футболът ни да върви нагоре

" Нека опитните футболисти не престават да бъдат образец за подражателство "