Фулъм записа трети пореден мач без загуба, след като стигна

...

Фулъм измъкна точка и от Бърнли

Фулъм записа трети следващ мач без загуба, откакто стигна до 1:1 при гостуването си на Бърнли. Ола Айна откри резултата в интерес на лондончани в 49-ата минута, само че единствено три минути по-късно Ашли Барнс изравни.

Отборът на Скот Паркър не съумя да повтори предстяването си от преди няколко дни, когато завоюва с 2:0 като посетител на Евертън, само че добави нова точка към актива си. Въпреки това Фулъм продължава да е в зоната на изпадащите и заема 18-то място, като изостава на 6 точки от 17-ия Нюкасъл.

Барнс и Джей Родригес се разминаха с гола при най-хубавите обстановки през първото полувреме. В началото на втората част гостите поведоха след ъглов удар. Айна насочи топката към мрежата и топката мина голлинията макар опита на Роби Брейди да я почисти. Преднината им обаче се задържа доста малко, откакто Родригес откри Барнс и той изравни с акуратен удар.

Премиър лийг 17 кръг, сряда 17 февруари  Бърнли 1:1краен резулат  Фулъм