Фулъм спечели с 2:1 след късен гол и смълча Олд

...

Слаб Юнайтед се сгромоляса у дома, Европа се отдалечава

Фулъм завоюва с 2:1 след късен гол и смълча " Олд Трафорд "
Манчестър Юнайтед позволи изненадваща загуба на точки като хазаин на Фулъм в мач от 26 кръг на Премиърлийг.

" Червените " дяволи изиграха слаб мач и разочароваха почитателите си.

Тимът на Ерик Тен Хаг бе в серия от 4 следващи турнирни победи, само че серията получи непредвиден край. Първото попадение в мача бе дело на Калвин Баси, който се разписа в 65 минута за 0:1 в интерес на Фулъм. Едва след гола Юнайтед заигра малко по-активно в предни позиции, като в самия край съумя да изравни след попадение на Хари Магуайър.

И когато домакините се впуснаха във заключителен взлом, Алекс Айоби се разписа в 97 минута и донесе трите точки за Фулъм, който не бе печелил на " Олд Трафорд " чак от 2003 година.

След загубата Юнайтед остава на шестото място с 44 - на три зад петия Тотнъм и борбата за място в Шампионската лига остава съвсем фантазия. Фулъм пък е 12-и с 30 пункта.

Двубоят бе дебют за юношата на " Червените дяволи " Омари Форсън. 19-годишното крило, което имаше единствено три участия от пейката досега, заема мястото в състава на контузилия се Расмус Хьойлунд.

В другите срещи: Астън Вила - Нотингам Форест 4:2, Кристъл Палас - Бърнли 3:0, Брайтън - Евертън 1:1.
Източник: dnesplus.bg