Фулъм се наложи над Кристъл Палас с 3:0 като гост

...

Фулъм писа тройка на Кристъл Палас в мач с два червени картона

Фулъм се наложи над Кристъл Палас с 3:0 като посетител в дуел от 17-ия кръг на британската Висша лига, игран на стадион " Селхърст Парк ".

Боби Рийд (31 " ) даде задатък за гостите през първото полувреме. Тим Риъм (71 " ), удвои към средата на втората част, а Александър Митрович (81`) оформи крайния резултат.

Мачът ще се запомни и с двата червени картона, които получиха домакините в срещата. Първо Тайрик Мичъл беше отхвърлен за рискова игра в 34-ата минута, а в 57-ата за втори жълт картон беше изпъден съотборникът му Джеймс Томкинс.

Успехът на Фулъм в този момент не води до кой знае какви разбърквания в класирането, тъй като преди този мач двата отбора бяха с еднакъв актив в средата на класирането.
 Нюкасъл победи Лестър с 3:0 в дуел от Висшата лига