Фулъм се класира за четвъртия кръг на ФА Къп след

...

Фулъм се добра до четвъртия кръг на ФА Къп след труден успех в Западен Лондон

Фулъм се класира за четвъртия кръг на ФА Къп след сложен триумф с 2:0 над Куинс Парк Рейнджърс като посетител. „ Котиджърс “ се нуждаеше от продължения, с цел да преодолее противника си от Лондон.

Двата отбора изиграха равностойно първо полувреме, само че въпреки всичко отборът от Висшата лига имаше по-чистите положения, само че Терънс Конголо и Джо Брайън не съумяха да намерят задачата. В добавеното време на първата част и Александър Митрович се регистрира с пропуск от преференциална позиция.

През второто полувреме Иван Кавайеро бе покрай попадение, само че и той не съумя да откри задачата.

КПР заиграха по-агресивно през вторите 45 минути, само че Джак Родак не бе заплашен. В заключителните минути на дуела домакините имаха отличен късмет да сюрпризират противника си, само че Линдън Дайкс пропусна добра опция.

Фулъм дочака своя момент в продълженията на дуела. В 104-ата минута Боби Рийд се разписа след отлична композиция с Александър Митрович.

В добавеното време на първото продължение Неескенс Кебано получи в наказателното поле и с изстрел в близкия ъгъл удвои преднината на тима си.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `