Фулъм се класира сравнително лесно за третия кръг на Карабао

...
Фулъм се класира сравнително лесно за третия кръг на Карабао
Коментари Харесай

Два ранни гола класираха Фулъм напред за Карабао Къп

Фулъм се класира относително елементарно за третия кръг на " Карабао Къп ". Лондончани завоюваха с 2:0 семейството си на Бристол Сити и не престават към идната фаза.

Домакините на " Крейвън Котидж " имаха и доза шанс да поведат в резултата още в 8-ата минута след автогол на Джордж Танър, който притиснат от Раул Хименес, засече едно остро центриране в личната си врата.

Самият Хименес удвои преднината на Фулъм в 21-вата минута. Той бе открит в наказателното поле след корнер, овладя топката, обърна се и я прати в мрежата.

До края Фулъм контролираше събитията на терена и умерено можеше да запише и по-изразителен триумф. Бристол Сити пък не сподели нищо започнящо се и даже не насочи прецизен удар в хода на мача.

Така лондончани се класираха за третия кръг на шампионата и чакат с неспокойствие да научат идващия си противник, който ще бъде избран на жребия по-късно довечера.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР