Фулъм надви Нюкасъл с 2:0 в последната среща на отборите

...
Фулъм надви Нюкасъл с 2:0 в последната среща на отборите
Коментари Харесай

Фулъм удари Нюкасъл за последно

Фулъм надделя Нюкасъл с 2:0 в последната среща на тимовете за сезона. С този триумф “котиджърс ” минаха на три точки пред противника, въпреки това да няма никакво значение, тъй като и двата отбора няма да играят в евротурнирите. Иса Диоп (20’) беше прецизен за 1:0, а легендата на домакините Том Кеърни (80’) вкара втория гол.

Почти несъмнено това беше финален мач отпред на състава за мениджъра на столичани Марко Силва, който е спряган за поста в Бенфика.

В самата среща Фулъм тотално надиграха “свраките ”, като насочиха над 20 изстрела към вратата.

Нюкасъл поставя точка на разочароваща акция, в която финишира 12-ти с негативна голова разлика - най-слабо класиране от пет сезона насам.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР