Фулъм удари Нюкасъл за последно
Фулъм надделя Нюкасъл с 2:0 в последната среща на тимовете за сезона. С този триумф “котиджърс ” минаха на три точки пред противника, въпреки това да няма никакво значение, тъй като и двата отбора няма да играят в евротурнирите. Иса Диоп (20’) беше прецизен за 1:0, а легендата на домакините Том Кеърни (80’) вкара втория гол.
Почти несъмнено това беше финален мач отпред на състава за мениджъра на столичани Марко Силва, който е спряган за поста в Бенфика.
В самата среща Фулъм тотално надиграха “свраките ”, като насочиха над 20 изстрела към вратата.
Нюкасъл поставя точка на разочароваща акция, в която финишира 12-ти с негативна голова разлика - най-слабо класиране от пет сезона насам.
Почти несъмнено това беше финален мач отпред на състава за мениджъра на столичани Марко Силва, който е спряган за поста в Бенфика.
В самата среща Фулъм тотално надиграха “свраките ”, като насочиха над 20 изстрела към вратата.
Нюкасъл поставя точка на разочароваща акция, в която финишира 12-ти с негативна голова разлика - най-слабо класиране от пет сезона насам.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




