Фрозиноне победи с 2:1 у дома застрашения от изпадане състав

...

Фрозиноне задълбочи кризата в Емполи

Фрозиноне победи с 2:1 вкъщи застрашения от изпадане състав на Емполи в дуел от 11-ия кръг в Серия А.

Марвин Чуни, чийто гол преди почивката беше анулиран поради засада, се разписа в интерес на " канарчетата " в 58-ата минута след подаване на Арийон Ибрахимович.

Домакините продължиха с по-доброто си показване и Ибрахимович също се разписа във вратата на гостите, които осъществиха почетно попадение посредством Франческо Капуто четири минути преди края на постоянното време.

Само 120 секунди по-късно ново попадение на Капуто не беше зачетено след присъждане на засада.

Фрозиноне има четири победи и едно тъждество в последните си пет дуела вкъщи в шампионата и заема 11-то място с 15 пункта. Емполи е на 19-та позиция със 7 точки.

По-късно довечера ще се изиграе и последната среща от 11-ия кръг в Серия А сред Торино и Сасуоло.