Кой е Candace Owens? Десният коментатор е съден от френския президент Макрон за клевета
френският президент Еманюел Макрон и брачната половинка му Брижит Макрон са завели дело за клюка против американския корав десен подкастър Кандис Оуенс. Двойката, съгласно подаването в държавния съд в Делауеър, твърди, че Оуенс е спечелил, разпространявайки клюки, че френската първа дама се е родила биологичен мъж, оповестява Politico.
Искът също по този начин твърди, че Candace Owens е употребявал слуховете за „ разпространение на самостоятелната си платформа, печелене на популярност и печелене на пари. “ Тя също по този начин започва подкаст от осем елементи, като стана Брижит, като се концентрира върху разнообразни теории на конспирацията за макроните и връзката им.
Според Financial Times макроните са подготвени да се явят за тестване в Делауеър. Тъй като разногласието бушува, ето един взор кой е Candace Owens.
Прочетете също: Френският президент Макрон съди, че е повлиян за изказванията, че първата дама е родена мъж
Кой е Candace Owens?
Тя е десен възнаграждаващ, който постоянно подкреп...
Прочетете целия текст »




