Френският полузащитник Тибо Вион е на прага да напусне редиците

...
Френският полузащитник Тибо Вион е на прага да напусне редиците
Коментари Харесай

И Тибо Вион близо до изхода в ЦСКА

Френският полузащитник Тибо Вион е на прага да напусне редиците на ЦСКА. Очаква се в най-скоро време 31-годишният състезател и управлението на столичния гранд да завършват съглашение за преустановяване на контракта по взаимно единодушие.

Вион се причисли към " армейците " през есента на 2020 година и се трансформира в един от най-постоянните и опитни футболисти на отбора. С близо 200 изиграни срещи с алената фланелка, той остави ярка диря в историята на клуба.

В началото на тази година халфът възобнови договора си, който по проект трябваше да го задържи на " Българска войска " до лятото на 2027 година. Въпреки това, пътищата на Вион и ЦСКА наподобява ще се разделят по-рано от предстоящото.

Междувременно, " алените " към този момент работят интензивно по лятната си селекция. В тима към този момент акостираха нови попълнения – Теодор Иванов, Давид Сегер, Пастор и Кевин Додай, които ще се опитат да запълнят празнината, оставена от напускащите играчи.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР