Френският Пари Сен Жермен победи отбора на най-добрите играчи на

...

ПСЖ с Меси победи отбора на Роналдо в приятелски мач в Рияд

Френският " Пари Сен Жермен " победи тима на най-хубавите играчи на саудитските клубове " Ал-Насър " и " Ал-Хилал " в другарска среща в Рияд. Мачът приключи при резултат 5:4. За спечелилите головете означиха Лионел Меси (3-та минута), Маркиньос (43), Серхио Рамос (53), Килиан Мбапе (60, от дузпа) и Уго Екитике (78).

В отбора на Саудитска Арабия Кристиано Роналдо означи дубъл, като първото му попадение беше от дузпа. Голове вкараха още Джан Хьон Су и Андерсон Талиска.

Футболистът на ПСЖ Хуан Бернат получи пряк червен картон в 39-ата минута. В добавеното време на първото полувреме нападателят на ПСЖ Неймар пропусна дузпа. Роналдо беше заменен в 61-ата минута, а Меси - минута по-късно.

За последно двамата се срещнаха на терена през декември 2020 година в мача от Шампионската лига сред " Барселона " и " Ювентус " (0:3).
Източник: skandal.bg