Франция победи Германия с 1:0, а единственото попадение в срещата

...

Германия се преклони пред Франция след автогол

Франция победи Германия с 1:0, а единственото попадение в срещата бе автогол на Матс Хумелс в 20-ата минута. Мачът бе равносилен, като в обособени моменти тимовете имаха приемущество. " Петлите " обаче бяха по-съсредоточени и разумно взеха трите точки на старта на Евро 2020. Попадението падна след положително изпалнение на тъч, след което Пол Погба центрира, Люка Ернандес стигна до топката, подаде паралелно на голлиния и Матс Хумелс си вкара топката в личната мрежата. През второто полувреме още две попадения на Франция не бяха зачетени поради засада. Първо Килиан Мбапе, а по-късно и Карим Бензема вкараха топката в мрежата на Мануел Нойер, само че се оказа, че и при двете футболистите са били в състояние на засада.
Източник: dnesplus.bg