ФОРТ ЛОДЪРДЕЙЛ, Флорида (AP) — Лионел Меси носеше улични дрехи

...

Лионел Меси гледа от страничната линия как Монреал предава на своя отбор Интер Маями загуба с 3-2

ФОРТ ЛОДЪРДЕЙЛ, Флорида (AP) — Лионел Меси носеше улични облекла и гледаше от странична ложа по какъв начин Монреал се възползва от няколко победи на Интер Грешки в отбраната на Маями, с цел да донесе на тима си първата загуба за сезона — проваляне с 3-2 вкъщи в неделя вечерта.

Меси не игра в неделя, откакто преди този момент беше посочен като подозрителен с травма на пищяла.

Контузията се случи при тъждество 2-2 в Нешвил в КОНКАКАФ Купата на първенците предходната седмица. Меси отиде да оспори пас на Лукас Макнотън от Нешвил, който наподобява стъпи прасеца на 36-годишния състезател и аргументи деформиране на левия му гален. Треньорите се погрижиха за Меси, до момента в който той се гърчеше от болежка на терена в 77-ата минута, само че той остана в мача.

Помощник-треньорът на Интер Маями Хавиер Моралес сподели, че Меси напусна мача с наблягане.

Почивката на осемкратния притежател на Златната топка има смисъл — Интер Маями ще изиграе още два мача през идващите шест дни. Това са четири мача в границите на 10...