Фолкдивата Деси Слава е била брутално натирена от колата на

...
Фолкдивата Деси Слава е била брутално натирена от колата на
Коментари Харесай

Заможен господин издържа Деси Слава и младото й гадже

Фолкдивата Деси Слава е била брутално натирена от колата на някогашния си ухажор в Стара Загора преди към месец. По данни на очевидци състоятелен господин издържал звездата и младия й обичан – Благой Найденов, само че преди няколко седмици търпението му преляло и финансите за Деси секнали, написа в. "Телеграф ".

Скандалът се разиграл в Стара Загора по време на едно от последите участия на звездата преди да излезе в отпуск по майчинство. Свидетелка споделя какво е видяла посреднощ: „ Стоях на прозореца. По едно време спря скъпарска кола и се подаде женски крайник. Отвътре мъж викаше: „ Не те ели е позор, в случай че не беше бременна щях да те пребия. За всички пари, които ти дадох трябваше 3 деца да ми родиш, а не на тоя. Махай се! “, споделя дамата и прибавя, че от колата е слязла Деси Слава, която преди този момент е имала присъединяване в Стара Загора.

Преди време името на Деси Слава беше забъркано в спекулация с предприемач от Стара Загора – производител на ядки. Именно въпросният господин давал пари на русокоската за нея и сина й, само че откакто се хванала с Благой, певицата все по-рядко отговаряла на известията на спонсора, което го довело до нервност и натирил русокоската, която била с него единствено поради финансова полза.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР