Фолк звездата Галена, която навремето подаде ръка на Фики Стораро

...
Фолк звездата Галена, която навремето подаде ръка на Фики Стораро
Коментари Харесай

Галена бута ударно племенницата в попфолка

Фолк звездата Галена, която преди време подаде ръка на Фики Стораро и го изстреля с дуета им, в този момент е почнала да постанова стремително и своята племенница Доника Йорданова , която от скоро е в чалгата. За задачата певица номер 1 в лекия род направи дует с роднината си и в най-скоро време той ще щурмува музикалните ранглисти, научи първо HotNews.

Доника има няколко песни, само че това не й пречи да е измежду младите гении, които стремително се постановат и на клубната сцена. След пандемията, момичето може да се похвали с цялостен график с участия, дори надвишава този на известната си вуйна, разясняват в средите. "За последния месец има 20 участия, а е направила единствено 2-3 песни ", разискват триумфа на младата армия в средите. Според мнозина, триумфа й се дължи главно на Галена, която е решила да направи племенницата си една от най-успешните нови изпълнителки в попфолка.

Доника стартира кариерата си не в "Пайнер ", а в "Хит микс ", където се настани преди месеци и Деси Слава. Дебютното парче на певицата е "Куршум ", в което пее в дует с различен млад изнпълнител - Меди Гогов. В плана се включва и минимално Галена, само че идния план е безспорен дует. Следващото парче, с което Доника щурмува жанра е "Тик-Так ", което също и даде сполучлив подтик към известността.

Източник: hotnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР