ФОКСБОРО, Масачузетс (AP) — Канзас Сити Чийфс станаха най-новият отбор,

...

Патриотите не успяха да надградят победата, пропаднаха през второто полувреме на загубата 27-17 от Чийфс

ФОКСБОРО, Масачузетс (AP) — Канзас Сити Чийфс станаха най-новият тим, донесъл домакинска загуба на Пейтриотите от Нова Англия в сезон, изпълнен с тях за треньора Бил Беличик и този в миналото горделив франчайз на НФЛ.

С поп икона, за която не е непознато да свири пред разпродадени тълпи на стадион Жилет, гледайки от първокласен апартамент, Chiefs осигуриха Тейлър Суифт и тълпата от почитатели, които участваха на неделния мач с доста аргументи за наслада.

Същото не може да се каже за Патриотите, които се бориха през второто полувреме на загуба с 27-17, която ги смъкна до 3-11 за сезона.

Вместо да изградят успеха си от седмица 14 над Стийлърс, Патриотите приличаха на най-долния тим от НФЛ, който бяха през по-голямата част от този сезон.

Нова Англия сигурно ще пропусне плейофите за трети път от четири сезона, като най-големият въпрос в извънсезона се върти към старши треньора, който управлява шестте победи на тима в Супербоул.