Флавио Пайшао реализира хеттрик за Лехия в 17-ата, 39-ата и

...

Лехия отказа Академия Пандев още след първия мач, Будучност взе добра преднина срещу Лапи

Флавио Пайшао осъществя хеттрик за Лехия в 17-ата, 39-ата и 66-ата минута, а четвъртото попадение бе дело на Лукаш Зволински в 25-ата минута, като и за това попадение Пайшао имаше своята роля с асистенция. Почетният гол за гостите пък означи Душан Йокович в 81-ата минута.

Мачът за малко бе пресечен поради вълнения по трибуните, откакто почитатели на домакините се сбиха помжду си.

В различен мач от шампионата черногорският Будучност реализира удобна преднина от 2:0 в семейството си на косовския Лапи. Лазар Мийович (23) и Урош Игнятович (32) донесоха триумфа на домакините, които бяха подкрепени и от обстоятелството, че противникът им игра с човек по-малко от 30-ата минута, когато Бианор получи червен картон.