ФКСозопол победи Марица Милево с 2:1 в мач от четвъртия

...
ФКСозопол победи Марица Милево с 2:1 в мач от четвъртия
Коментари Харесай

Румен Димов: Мачът с Марица беше доста труден

ФКСозопол победи Марица Милево с 2:1 в мач от четвъртия кръг на Югоизточната Трета лига. Така след кръга „ небесносините “ разделят първото място дружно с Марица Пловдив.

„ Първо и най-важното е да поздравя треньорския екип и футболистите с добре свършената работа в този дуел и за успеха, извоювана пред към 1000 фенове на Арена Созопол! Както и чакахме, сложен мач за нас. Искахме да спечелим и този дуел, и успяхме “, разяснява след срещата РуменДимов.

„ Момчетата заслужават добра оценка, тъй като играха добре, изключително през първото полувреме. Марица (Милево) е добър тим и откакто поведохме с два гола, гостите реагираха нападателно и ни затрудниха в оставащите минути до края “, добави шефът на Созопол.

„ Всеки мач ще бъде сложен. Противниците са разнообразни и ние би трябвало да покажем най-хубавото от себе си, с цел да продължаваме с успехите. Уверен съм, че момчетата схващат това и са подготвени за идващия мач “, приключи Румен Димов.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР