ФКСБ вкара ранен гол на гостуващия Викинг, но загуби с

...

Ново разочарование за ФКСБ

ФКСБ вкара ранен гол на гостуващия Викинг, само че загуби с 1:2 първия мач от плейофите в Лигата на конференциите. Румънският гранд, който е доста неуверен в изявите си от началото на сезона, позволи огромен брой неточности в отбрана и ще би трябвало да покаже напълно друго лице в Норвегия, в случай че желае да се класира за груповата фаза.

Точен за ФКСБ беше Флоринел Коман в 3-ата минута. Топката стигна до него след благополучен рикошет и една от звездите на домакините се възползва. Викинг обаче върна попадението секунди по-късно, когато защитата на ФКСБ изпусна Кевин Кабран и шведът с мощен удар не остави шансове на Щефан Търновану.

В 14-ата минута изстрел на Малком Еджума от ФКСБ срещна гредата, а в 35-ата Сондре Бьоршол направи цялостен поврат в интерес на гостите. След почивката Викинг се защитаваше доста умерено и не разреши на отбора от Букурещ да сътвори съвсем никакви рискове пред вратата на Патрик Гунарсон.

Снимки: gsp.ro