ФК ЦСКА 1948 - Арда 4:1, хеттрик на Алекс Колев

ФК ЦСКА 1948

4: 1

Арда
 26′
ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! ХЕТТРИК ЗА АЛЕКС КОЛЕВ! Ужасът за Арда продължи след още пет минути, когато четвърто попадение посети мрежата на сломения Луков. Този път то пристигна след корнер, при който Алекс Колев избяга от персоналния си надзирател Стоев и с глава оформи своя хеттрик - 4:1.
21′
ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! 3:1! АЛЕКС КОЛЕВ! Отбраната на Арда очевидно не си взе поука за рисковите пробиви на Марио Топузов и нов подобен на благоевградчанина приключи с трети гол за домакините. №7 направи за смях Александър Георгиев в 21-ата минута, след което обезпечи превъзходен пас за Алекс Колев, който не чакаше втора покана и се разписа от близко.
13′
ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! 2:1! ИВАЙЛО ЧОЧЕВ! Пълният поврат в Бистрица бе факт единствено за четвърт час. И още веднъж в епицентъра на събитията се оказа звездата на " алените " - Ивайло Чочев. Българският национал получи чудесно центриране от Георги Русев и с елегантно ориентиране от десетина метра " препарира " Луков за 2:1.
11′
Централният защитник на Арда - Милен Стоев, работи уверено в 11-ата минута, когато се хвърли на съдбоносен шпагат, спрял Ивайло Чочев от това да получи съвсем сигурна голова асистенция от Марио Топузов.
4′
ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! 1:1! Традицията сред двата тима беше спазена и след 120 секунди паритетът беше възобновен. ФК ЦСКА 1948 бързо се върна в играта, откакто Галин Иванов пусна извеждащ пас за Александър Колев, който самичък против Луков не сбърка за 1:1. Мил миг настъпи незабавно след попадението, когато стрелецът получи целувка от дребното си момченце, гледащо го трибуните на стадион " Витоша ".

2′
ГООЛ ЗА АРДА! 0:1! КОВАЧЕВ! Личеше си, че това 6:3, записано преди десетина дни, въобще не е инцидентно, тъй като резултатът в Бистрица беше открит още с началните секунди на дуела. Докато погледите на всички бяха приковани от блокиралата пръскачка, която леко освежаваше футболистите в дясната част от половината на домакините, Светослав Ковачев осъществя фантастично попадение. Бившият състезател на Лудогорец насочи шут от междинна отдалеченост, който очевидно сюрпризира Наумов и благодарение на лявата му странична греда се оказа в мрежата.
1′
НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!
Състав 29. Даниел Наумов - капитан 71. Мартин Луков 15. Александър Александров 4. Милен Стоев 24. Лазар Марин 9. Тонислав Йорданов 22. Реян Даскалов 10. Светослав Ковачев 4. Ангел Лясков 11. АлександърГеоргиев 18. Ивайло Чочев 17. Иван Коконов - капитан 37. Емил Мартинов 19. Румен Руменов 10. Георги Русев 33. Иван Тилев 33. Галин Иванов 8. Милен Желев 7. Марио Топузов 80. Лъчезар Котев 9. Александър Колев 81. Атанас Зехиров Треньор Николай Киров Стамен Белчев Резерви 12. Иван Караджов 36. Васил Симеонов 21. Венцислав Василев 5. Петко Ганев 25. Георги Ангелов 25. Давид Кики 6. Деян Лозев 27. Мaртин Костадинов 8. Ивайло Климентов 29. Георги Атанасов 90. Мартин Тошев 77. Илия Юруков 11. Денислав Александров
Отборът на ФК ЦСКА 1948 посреща Арда в основен мач от плейофите на efbet Лига. Срещата стартира в 17:30 часа.

В лагера на домакините няма осъдени за мача, само че ще желаят да трансформират статистиката, откакто не съумяха да запишат трета поредна победа в плейофите.

Мнозина от " алените " са с неразбираемо бъдеще, само че съгласно някои информации отборът към този момент има подписани предварителни контракти с четирима нови.

В Арда, който към момента е в търсене на първа победа в плейофите, единственият осъден е Христо Иванов.

Тимът означи внушителните 9 гола за последните три мача, само че взе едвам две точки от тези срещи.

От клуба оповестиха, че Ивайло Петков ще остане в управата на клуба и през идващия сезон.