ФК ЦСКА 1948 2 : 0 Спартак (Варна) 45′ ИГРАТА

ФК ЦСКА 1948 – Спартак 2:0, домакините със солиден аванс

45′

45′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
43′
Най-активният в състава на " алените " Ивайло Чочев надскочи защитата на Спартак, след което стреля неопределено.
38′
ВТОРИ ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Парвиз Умарбаев бе оставен непокрит и с изтънчено осъществяване не остави шансове на вратаря на " соколите ".
34′
ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Русев получи подаване малко преди границата на наказателното поле, след което асистира на Джонатан и той изведе домакините напред в резултата.
32′
Отново Ивайло Чочев опитва да се разпише, но бранител на гостите застана на пътя му и предотврати гол в своята врата.
23′
Ивайло Чочев се извиси над всички, с цел да отиграе топката с глава. В ударът липсваше мощ и стражът на гостите я улови без проблем.
 Снимка 591321
Източник:
15′
Емануел Моура си изкара жълт картон.
14′
Домакините се стремят да наложат трайно предимство над противника си. Гостите обаче не позволяват рискови обстановки пред своята врата.
5′
Хелитон Дос Сантос получава жълт картон
3′
Първа заплаха в срещата! Гостите стартираха по-уверено, когато Мартин Тошев получи центриране отляво и мигновено стреля, само че бранител на домакините съумя да го блокира.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 29. Даниел Наумов 21. Иван Дичевски 19. Стив Перейра 25. Пламен Димов 87. Симеон Петров 19. Никола Борисов 14. Хелитон Дос Сантос 6. Емануел Моура 2.Джонатан Соуза 9. Мехмед Сабри 18. Ивайло Чочев 11. Виктор Митев 58. Октавио Мерло 17. Цветан Илиев 39. Парвиз Умарбаев 10. Янчо Андреев 10. Георги Русев 90. Мартин Тошев 99. Радослав Кирилов 20 Родни Антуи 25. Евгений Сердюк 14. Ивей Натаниел Треньор Любослав Пенев Тодор Киселичков Резерви 33. Генадий Ганев 67. Християн Христов 22. Реян Даскалов 23. Проспер Менди 17. Енрике Рафаел 22. САМИ ЕЛ АНАБИ 24. Лазар Енев Марин 45. Даниел Начев 20. Ангел Бастунов 24. Лиандро МАРТИС 7. Марио Топузов 7. Георги Бабалиев 4. Ангел Лясков 33. Здравко Димитров
ФК ЦСКА 1948 приема Спартак (Варна) в дуел от 14-ия кръг на efbet Лига. Мачът на стадиона в Бистрица стартира в 18:15 часа.

Столичани към момента нямат загуба и спечелихa в пет от общо седем дуела. В предходния кръг те се издъниха при нулево реми с Черно море, като " моряците " имаха по-добрите положения в мача. Това бе и едвам втори дуел, в който ФК ЦСКА 1948 не съумява да се разпише.
 Любо Пенев: Има аномалии с ВАР, взимат се несъответстващи решения в караваната

Той прикани БФС да направи програмата " по-бързичко "

Спартак (Варна) пък идва в София, откакто при започване на тази седмица загуби с 0:2 от Локомотив Пловдив. " Черно-белите " бяха по-добрият тим на терена и справедливо завоюваха.

В последните дни се появиха и информации, че в клуба се готви сериозна чистка през зимната пауза.
 Спартак (Варна) подаде тъжба против съдийството в мача с Локо (Пловдив)

" Очакваме реакция от съдийската комисия към БФС ", написаха от клуба

За този дуел Карлос Охене е осъден и няма да бъде разполагаем на старши треньора Любослав Пенев. Тимът обаче към момента няма загуба на личния си стадион в Бистрица.