ФК ЦСКА 1948 1 : 0 Берое 73′ ГОЛ! Ивайло

...

ФК ЦСКА 1948 - Берое: 1:0 Чочев е точен от дузпа, гостите играят с човек по-малко

ФК ЦСКА 1948

1: 0

Берое
 73′
ГОЛ! Ивайло Чочев е прецизен от дузпа!
72′
Червен картон за Омар Сако! Футболистът игра с ръка в наказателното поле. Съдията Станимир Тренчев се съветва с ВАР, уточни бялата точка и прати Сако под душовете.
69′
Йосков! Ангел Бастунов центира към играча, който не съумя да вкара от доста мъчно състояние.
66′
Валентин Йосков влиза на мястото на Денислав Ангелов.
63′
Принудителна промяна. Илиян Стефанов влиза на мястото на Омар Камара.
56′
Ивайло Чочев изведе по прелестен метод Ангел Бастунов. Футболистът опита да преодолее Ганев, само че стражът се намеси решаващо и избави.
47′
Омар Камара заменя Даниел Генов.
46′

Начало на втората част.
45′
Край на първото полувреме.
40′
Галин Иванов засече хубаво центриране на Крум Стоянов. Футболистът обаче бе прекомерно надалеч и ударът му с глава не затрудни Ганев.
37′
Жълт картон за Георги Русев.
 Снимка 550619
Източник:
33′
Абубакар Тунгара шутира от далечно разстояние! Наумов избавя!
 Снимка 550618
Източник:
24′
Крум Стоянов бе повален в пеналтерията. Съдията Станимир Тренчев остава безгласен.
18′
Силни минути за ФК ЦСКА 1948. Домакините обаче не съумяват да стигнат до сериозна заплаха пред вратата на Генадий Ганев.
13′
Лебон също шутира от отдалеченост. Даниел Наумов не бе усложнен.
 Снимка 550621
Източник:
10′
Даниел Генов опита шанса си с удар от далечно разстояние. Топката обаче мина над напречната греда.
3′
Лебон! Футболистът излезе очи в очи с Даниел Наумов. Вратарят обаче резервира самообладание, съкрати ъгъла добре и избави.
1′

Начало на срещата.
Състав 29 Даниел Генадиев Наумов 33 Генадий Юриевич Ганев 6 Деян Лъчезаров Лозев 5 Омар Сако 87 Симеон Петров 6 Александър Александров Цветков 3 Димитър Емилов Пиргов 10 Даниел Недялков Генов 24 Лазар Енев Марин 11 Алиун Фал 18 Ивайло Людмилов Чочев 17 Реян Стилиянов Даскалов 10 Георги Росенов Русев 19 Александър Веселинов Василев 20 Ангел Георгиев Бастунов 20 Стив Жозе Фуртадо Перейра 33 Галин Стефанов Иванов 21 Кийлън Херман Лебон 77 Крум Станимиров Стоянов 27 Абубакар Ибрахима Тунгара 9 Денислав Минков Ангелов 30 Серкан Кадир Юсеин Треньор Николай Киров Петър Колев Резерви 1 Димитър Тодоров Тодоров 1 Нордин Бакер 8 Ивайло Георгиев Климентов 2 Джуниет Али Али 7 Марио Магдалинов Топузов 4 Христо Делчев Митев 25 Георги Иванов Ангелов 7 Ерсон Стивън Диас Коста 64 Владимир Бойков Гогов 8 Илиян Аврамов Стефанов 98 Валентин Йосков Йосков 26 Камен Гълъбов Хаджиев 61 Стелиян Пламенов Добрев 99 Омар Камара
Тази вечер в 20:00 часа е последният мач от 11-ия кръг на efbet Лига сред ЦСКА 1948 и Берое. Двата отбора ще се изправят един против различен на националния стадион " Васил Левски ". Старозагорци идват в столицата с вярата да запишат първа победа против този противник.

В досегашните 3 мача сред двата отбора в елита ФК ЦСКА 1948 има 1 победа, а другите два мача приключиха без победител.

Домакините в този мач са надалеч от положителното си равнище, което посочваха през предишния сезон. Те имат едвам 2 победи на сметката си и се намират на предпоследното 13-о място. Отборът незабавно се нуждае от точки и не може да си разреши нови издънки.

Берое също не е прекомерно безапелационен този сезон. Отборът се показва изключително едва при гостуванията си, като записа 3 провали в последните си 3 мача надалеч от вкъщи. Освен това старозагорци имат проблем съответно при гостуванията си в София още от началото на календарната 2021 година. Те изгубиха всичките си визити в столицата досега.

Вероятни сформира:

ФК ЦСКА 1948: Наумов, Петров, Пиргов, Марин, Лозев, Стоянов, Ангелов, Чочев, Русев, Иванов, Александров

Берое: Ганев, Фуртадо, Цветков, Сако, Василев, Даскалов, Серкан, Генов, Лебон, Тунгара, Фол