ФК Сливен започна пролетния полусезон с 5:0 у дома над

...

ФК Сливен тръгна с разгром

ФК Сливен стартира пролетния полусезон с 5:0 вкъщи над Борислав (Първомай). Двубоят е от 20-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Доминацията на домакините можеше да им донесе още по-голям резултат. Тон за триумфа даде капитана Донислав Бозев. Той откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушаване против Петър Принджев в 7-ата минута. След още толкоз време Иван Стоянов центрира и Бозев удвои с глава.

В 35-ата минута топката беше центрирана от дясно и Кристиян Стоилов направи резултата типичен. В средата на втората част Иван Стоянов изведе Принджев, който осъществя четвъртото попадение. Четвърт час преди края влезлия като запаса Димитър Атанасов и Иван Петров разиграха бърза композиция и първия опъна мрежата с шут от 10 метра. Гостите сътвориха две обстановки пред отсрещната врата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.