ФК Сливен взе точка при гостуването си на Родопа в

...

ФК „Сливен” взе точка при гостуването си в Смолян, Загорец отново с победа

ФК „ Сливен ” взе точка при гостуването си на „ Родопа ” в Смолян, в мач от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Двата отбора приключиха при резултат 1:1. За 1:0 се разписа Даниел Кутев, минута преди края на първата част. Равенството върна Петър Принджев, след гол в 84-та минута.

Със извоюваната точка, сливналии се отлепиха от последното място в групата. Те се изкачиха с пункт нагоре и със 17 точки са 19-и в подреждането.

Междувременно стана ясно, че футболистътна „ Сливен ”Йордан Йорданов ще отсъства от терена за по-дълъг интервал, откакто му престои интервенция.

Другият тим от района „ Загорец ” / Нова Загора/ надигра в Карнобат едноименния отбор с 5:1 и заема 5-та позиция с 51 точки.

В идващия кръг „ Загорец ” приема „ Розова котловина ” на 7 април, сряда, от 18 часа. В същия ден и час „ Сливен ” семейства на втория отбор на „ Ботев ” /Пловдив/.
Източник: darik.bg