ФК Пирин Благоевград си има вече и чисто нова видео

...
ФК Пирин Благоевград си има вече и чисто нова видео
Коментари Харесай

Подобренията в базата на Пирин продължават

ФК Пирин Благоевград си има към този момент и чисто нова видео зала на реновиращия се сега трети етаж от постройка на стадион „ Христо Ботев “. Освен всичко нужни за тактически анализи, залата ще се употребява и за отмора сред тренировките, където състезателите могат да се отпускат и забавляват с последните модели Playstation и интерактивни игри.

Някои от “орлетата” към този момент пробваха новата облага и проведоха шампионат по сред си на известната видео ФИФА 19, релаксирайки сред двуразовите тренировки през седмицата.

В съседство на новата зала ще бъде самостоятелен и снек-бар със закуски, кафе и фреш машини. Предвижда се и построяването на нова фитнес зала с всички значими уреди за рехабилитация и подготовка на състезателите.

В същото време през днешния ден на посетители на ФК Пирин на стадион „ Христо Ботев “ бяха децата от детска градина №8 „ Вечерница “. Малчуганите бяха извънредно щастливи да поиграят футбол на огромния терен и да почувстват атмосферата на стадиона.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР