Фиорентина и Сасуоло завършиха наравно 2:2 в мач от 18-ия

...

Фиорентина измъкна точка срещу Сасуоло

Фиорентина и Сасуоло приключиха наедно 2:2 в мач от 18-ия кръг на Серия А. „ Виолетовите” трябваше да наваксват пасив от два гола на почивката, откакто Джанлука Скамака (32) и Давиде Фратези (37) бяха точни за „ неровердите”. В 51-ата минута Душан Влахович върна едно попадение, а крайния резултат оформи Лукас Торейра 10 минути по-късно.

В 68-ата минута Кристиян Бираги беше изпъден.

В 32-ата минута Фратези откри Скамака, който с прекрасен удар матира вратаря на домакините. Пет минути по-късно Джакомо Распадори подаде към Фратези в наказателното поле, а за последния не остана друга опция, с изключение на да се разпише за 0:2.

Шест минути след почивката Лукас Торейра откри Душан Влахович, който не остави шансове на вратаря. За сърбина това беше 33-и гол през годината в Серия А.

В 61-ата минута Лукас Торейра бе най-съобразителен при безредие в наказателното поле и вкара за изравнителния гол. Седем минути по-късно Бираги беше изпъден.