ФИНИКС (AP) — Кам Томас вкара 24 точки, Микал Бриджис

...

Балансирани мрежи победиха Сънс със 116-112, разваляйки дебюта на звездното трио на Финикс

ФИНИКС (AP) — Кам Томас вкара 24 точки, Микал Бриджис добави 21 при завръщането си в пустинята и Бруклин Нетс удържаха победиха Финикс Сънс със 116-112 в сряда вечерта, разваляйки дебюта на триото на звездите на тима.

Нетс завоюваха седем от последните си девет.

Слънцата изостанаха от осем точки на почивката, само че се събра за преднина от 88-86, насочвайки се към четвъртата. Играта остана напрегната през последната четвърт, само че Нетс поведоха с към 10 минути оставащи минути и по този начин и не се отхвърлиха.

Спенсър Динуиди удари 3, с цел да поведе Нетс със 112-106 при 1:54 оставащо време. Той последва с пауза при идващото офанзивно владеене на тима и приключи с 16 точки.

Слънцата понижиха резултата до 114-112 28 секунди преди края, само че Томас уцели два наказателни удара 3 секунди преди края, с цел да удостовери резултата. Томас вкара 10 точки в четвъртия.

За първи път този сезон — в 24-ия мач — Кевин Дюрант, Девин Букър и Брадли Бийл...