Финалният турнир при девойките до 16 г. в Първа дивизия ще бъде в Добрич
Финалната четворка в Първа дивизия при девойките до 16 години ще се организира в Добрич. Срещите ще бъдат в зала “Добротица ” на 20 и 21 май.
В конкуренцията присъединяване ще вземат четири отбора. Това са Доростол, Асеновец 2005, Рилски състезател 1 и Ънстопабъл.
Ето и програмата на шампионата:
20 май (2026 г.):
Полуфинал 1 - 16.00 ч. - Доростол - Асеновец 2005 - зала “Добротица ”
Полуфинал 2 - 18.00 ч. - Рилски състезател 1 - Ънстопабъл - зала “Добротица ”
21 май (2026 г.):
Финал за 3-то място - 11.00 ч. - Загубил Полуфинал 1 - Загубил Полуфинал 2 - зала “Добротица ”
Финал - 13.00 ч. - Победил Полуфинал 1 - Победител Полуфинал 2 - зала “Добротица ”.
В конкуренцията присъединяване ще вземат четири отбора. Това са Доростол, Асеновец 2005, Рилски състезател 1 и Ънстопабъл.
Ето и програмата на шампионата:
20 май (2026 г.):
Полуфинал 1 - 16.00 ч. - Доростол - Асеновец 2005 - зала “Добротица ”
Полуфинал 2 - 18.00 ч. - Рилски състезател 1 - Ънстопабъл - зала “Добротица ”
21 май (2026 г.):
Финал за 3-то място - 11.00 ч. - Загубил Полуфинал 1 - Загубил Полуфинал 2 - зала “Добротица ”
Финал - 13.00 ч. - Победил Полуфинал 1 - Победител Полуфинал 2 - зала “Добротица ”.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




