Финал на делото за убийството на собственичка на аптеки в

...
Финал на делото за убийството на собственичка на аптеки в
Коментари Харесай

Съдът определя наказанията за убийството на собственичката на аптеки в Русе

Финал на делото за убийството на собственичка на аптеки в Русе. Очаква се окръжният съд да се произнесе за виновността на двама обвинени. Пледоарията на окръжните прокурори продължи 2 часа тази заран. Те описаха по какъв начин се е стигнало до разкриването на убийството.

От държавното обвиняване желаеха най-тежки санкции, предава NOVA. Обвиненията са за похищение, обир и ликвидиране, за прикриване на първите 2 закононарушения, изясни окръжният прокурор Георги Георгиев.

" Най-тежкото наказване е планувано за обвиняването за ликвидиране – пожизнен затвор без подмяна ", съобщи още Георги Георгиев.

Припомняме, че Русенският областен съд даде ход на делото за убийството на 57-годишната Еранухи Пехливанян, съпруга на общинския консултант от ГЕРБ в Русе Бедрос Пехливанян през януари. Жената, дружно със брачна половинка си е била собственичка на верига аптеки. Тя е била похитена на 11 януари 2022 година в Русе. Сигнал за изгубването и подават три дни по-късно нейните близки.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР